Kosmetik shisha

productcate-363-363

Kosmetik shisha idish - bu go'zallik va shaxsiy parvarish sanoatida keng qo'llaniladigan premium qadoqlash eritmasi. Shisha idishlar ularning nafisligi, chidamliligi va kosmetik mahsulotlar sifatini saqlab qolish qobiliyatlari uchun qadrlanadi. Ular odatda yuqori va eko ongli brendlar uchun ishlatiladi.

 

Mahsulot afzalliklari va xususiyatlari

 

Kosmetik shisha qadoqlash estetikani, funktsionallikni va barqarorlikni muvozanatlashni maqsad qilgan brendlar uchun juda mos keladi, uni raqobatbardosh go'zallik bozorida strategik tanlovga aylantiradi.

 
  • Shisha kosmetik pompani shisha
    Bizning oynali kosmetik idishimiz oqlangan ko'rinishga va ajoyib chidamlilikni taklif qilib, yuqori sifatli shishadan tayyorlanadi. Chiroyli ishlab chiqilgan shisha losonlar, sarum va yuz...
    Ko'proq o'qing
  • Qora shisha kosmetik shisha
    Bizning 100ml qora shisha kosmetik shisha, yuqori kosmetik dasturlar uchun uslub va chidamlilikni taklif qilib, yuqori darajadagi kosmik stakandan mohirlik bilan bezatilgan. Sirli qora dizayn...
    Ko'proq o'qing
  • Frozed shisha kosmetik shisha
    Bizning 50mlralgan shisha kosmetik shisha promium chang'i mahsulotlari uchun juda yaxshi, juda yaxshi ko'rinishga ega. Frozlangan tugatish shishaga yumshoq, hashamatli ingredientlarning...
    Ko'proq o'qing
  • Shisha kosmetik shisha
    Bizning 100ml shisha kosmetik shisha, kosmetik mahsulotlaringizni toza va zamonaviy ko'rinishni ta'minlaydigan, tekis, tekis silindrsimon shaklda xususiyatlarga ega. Shisha - bu to'liq...
    Ko'proq o'qing
  • Kosmetik oynali püskürtün shisha
    Bizning kosmetik shisha plastikasi shishani funktsionalizatsiya bilan birlashtiradi, bu sizning kosmetik mahsulotlaringizning jozibadorligini oshiruvchi shisha dizayni taklif qiladi. To'g'ri...
    Ko'proq o'qing
  • Oq shisha kosmetik shisha
    Bizning 30mll kosmetik oynam püskürtün shisha idray plastik tomchi drayder bilan hashamatni yuqori uch qirrali terisini yoki xushbo'y mahsulotlari uchun oqlangan eritmalarni taklif qiladi. Yupqa...
    Ko'proq o'qing
  • Shisha shisha kosmetik qadoqlash
    Bizning premium shisha idishga kosmetik qadoqlash sekindrsimon shakl va nozik kulrang va zamonaviylik bilan bezatilgan, nafislik va zamonaviylik bilan bezatilgan. Yuqori darajadagi go'zallik...
    Ko'proq o'qing
  • Shisha bo'yanish shishasi
    Bizning 30ml stakan bo'yanish shishamiz, jamg'arma mahsulotlari uchun juda mos keladigan silindrsimon shakl bilan bezatilgan. Funktsiyani nafislikka birlashtirish, unda har qanday kosmetik...
    Ko'proq o'qing
  • Kvadrat shisha kosmetik shisha
    Bizning 30ml to'rtburchak shisha kosmetik shisha, yuqori darajadagi go'zallik mahsulotlari uchun juda mos keladigan tekis va zamonaviy dizayn xususiyatlariga ega. Oqlangan qora marraga ko'ra,...
    Ko'proq o'qing
  • Kosmetik shisha
    Bizning kember kosmetik idishlarimiz, 120ml va 100m o'lchamlarda mavjud, ularda sirli, silindrsimon va ingichka dizayn mavjud. Amber Stere UV chiroqidan yangi mahsulotni yangi tarzda saqlab, UV...
    Ko'proq o'qing
  • Kosmetik shisha loson shishasi
    Bizning kosmetik shisha losonlari, 120ml va 50mli o'lchamdagi mavjud, chiroyli binafsha rang gradient dizayni bilan ajoyib ko'z yoshlar shaklida. Oqlangan rang o'tishi hashamatga tegib, bu...
    Ko'proq o'qing
  • Bo'sh kosmetik shisha idish
    Bizning bo'sh kosmetik shisha idishlarimiz 120ml va 100m o'lchamlarda mavjud, slendi silueti bilan tekis silindrsimon dizayni mavjud. Ko'zlangan to'qima bilan birlashtirilgan oqlangan ko'k gradyan...
    Ko'proq o'qing
Birinchidan 12 Oxirgi
 
Mahsulot turi

Aniq oyna

Mahsulot rangini va tuzilishini namoyish qilish uchun ideal.

Frozed stakan

Yumshoq, hashamatli ko'rinishga ega matni to'ldiradi.

Rangli shisha

Uber yoki Cobalt ko'k uchun ko'k rang uchun ko'k; estetik markalash uchun yashil yoki pushti.

Dekorativ shisha

Metall qopqoqli, o'yilgan dizayn yoki maxsus shakllar kabi bezaklar bilan.

 

Mahsulotni qo'llash

 

Atir-upa va xushbo'y hidlar

Hashamatni aks ettirish uchun ajoyib dizaynlar.

Yuz sarumlari va moylari

Tez-tez UB himoyasi uchun tanlangan yoki kesilgan stakanda.

Tericar tonnalari va mistlar

Püskürtme mexanizmlari bilan aniq yoki kesilgan idishlar.

Tirnoq poliz

O'rnatilgan artistlar bilan ixcham idishlar.

Efir moylari

Havo oqshomi, uchuvchan birikmalarning yaxlitligini ta'minlash uchun qorong'i stakan.

 

Mahsulot materiallari

 

  • Flint oynasi

 

 
Ishlab chiqarish jarayoni yoki jarayon
 
01/

Dizayn va kontseptualizatsiya

02/

Shisha eritish va qolip

03/

Yumshatish (sovutish)

04/

Sifatni boshqarish va tekshirish

05/

Bezatish va sozlash

06/

Yig'ish

07/

Qadoqlash va jo'natish

08/

Sinov va post-ishlab chiqarish

 

TSS

 

Savol: kosmetik shisha idishlar qayta ishlash mumkinmi?

Javob: Ha, kosmetik shisha idishlar qayta ishlanadi. Saylovni yo'qotmasdan eritilishi va qayta ishlatilishi mumkin. Biroq, ifloslanishni oldini olish uchun ishlov berishdan oldin shishani sinchkovlik bilan yuvish juda muhimdir.

Savol: Odatda shisha idishlarga qanday kosmetik mahsulotlar mavjud?

Javob: shisha idishlar yuqori uch qirrali teriare mahsulotlari, sarg'aralar, parfalar, tonerlar va boshqa produm kosmetika uchun odatda qo'llaniladi. Ular havo va yorug'lik ta'siridan himoyaga muhtoj mahsulotlar uchun juda mos keladi.

Savol: Shisha kosmetik idishlardan foydalanish xavfsizmi?

Javob: Ha, shisha kosmetik idishlar odatda foydalanish xavfsiz. Ular zaharli bo'lmagan materiallardan qilingan va plastmassaga xavfsiz alternativa, bu ba'zan zararli kimyoviy moddalarni tanazzu bo'lishi mumkin. Biroq, shishani sindirish yoki shisha shikastlamaslik uchun ehtiyot bo'lish kerak.

Savol: Kosmetik shisha idishlar qanday mavjud?

Javob: Kosmetik shisha idishlar turli xil dizaynlarga kiradi, masalan:
● Dropper idishlari (zardob va yog'lar uchun)
● Podom Pavlus idishlari (nemlurizikizatorlar va tozalash uchun)
● idishlar (moylarning maqsadli qo'llanilishi uchun)
● Shishlar purkagich (yuzlar va tonerlar uchun)
● Jar idishlar (kremlar va qalin formalar uchun) Ushbu dizaynlar turli xil mahsulotlarga bo'lgan turli ehtiyojlarni qondirish uchun hajmda, funktsiya va estetikada farq qiladi.

Savol: Kosmetik shisha idishlar turli xil ranglarga kiradimi?

Javob: Ha, kosmetik shisha idishlar turli xil ranglarda, jumladan, aniq, amber, kobalt ko'k va yashil ranglarga kiradi. Rangli shisha mahsulotni zararli UB nurlaridan himoya qilishga yordam beradi, bu sezgir ingredientlarni yoki C vitaminini sindirish mumkin.

Savol: Har xil kosmetik shisha idishlar bormi?

Javob: Ha, kosmetik shisha idishlar keng o'lchamlarda keladi. Ular sayohat o'lchamidagi mahsulotlar uchun 5 ml gacha yoki 200 ml teriga, tana lossiyalari yoki sochlarni parvarish qilish uchun katta bo'lishi mumkin. O'lchov mahsulot turiga va uning maqsadlariga bog'liq.

Savol: Kosmetika uchun shisha idishni ishlatishning afzalligi nima?

Javob: Shisha idishlar bir nechta afzalliklarga ega:
● Reaktiv bo'lmagan: shisha formulani stakan o'zgarmaydi.
● Estetik apellyatsiya: Shisha ko'pincha hashamat va nafislik bilan bog'liq.
● Ekologik toza: shisha 100% qayta ishlanadigan va qayta ishlatilishi mumkin.
● Himoya: shisha idishlar, ayniqsa rangli bo'lganlar, UV yorug'ligidan, mahsulot samaradorligini saqlash.

Savol: Shisha kosmetik idishlar osonlikcha buzishi mumkinmi?

Javob: Ha, shisha idishlar, agar ular ingichka bo'lsa yoki mish-mishlar bo'lsa, ayniqsa ular ingichka yoki murakkab dizaynga ega bo'lsa. Biroq, qalinroq shisha idishlar yoki himoya qoplami bilan qoplangan narsalar kam bo'ladi. Har doim parvarish qilish va xavfsiz joyda saqlang.

Savol: Mahsulotim uchun to'g'ri kosmetik shisha idishni tanlashim mumkinmi?

Javob: Kosmetika uchun shisha idishni tanlashda, hisobga oling:
● Mahsulot turi: Bu suyuq, qaymoq yoki moy sh shisha shaklini va hajmini aniqlaydi.
Maqsadli bozor: engil terror mahsulotlari nafis, premium shisha idishlardan foyda ko'rishi mumkin, ammo amaliy mahsulotlar esa sodda dizayndan foydalanadi.
● FOYDALANISH: Mahsulot uchun tegishli dispoering mexanizmi (tomchi, nasos yoki purkagich bilan shishani tanlang.
● Xavfsizlik ehtiyojlari: Agar sizning mahsulotingiz yorug'likka sezgir bo'lsa, uJ himoyasini himoya qilish uchun amber, kobalt ko'k yoki yashil oynani tanlang.

Savol: Kosmetik shisha idishlarimni sozlashim mumkinmi?

Javob: Ha, ko'plab ishlab chiqaruvchilar kosmetik shisha idishlar uchun sozlash variantlarini taklif qilishadi. Siz brendingiz estetik va marketing ehtiyojlarini moslashtirish uchun maxsus yorliqlar, gravirlash, ranglar va qadoqlash dizaynlarini qo'shishingiz mumkin.

 

Xitoyda eng profesketik shisha ishlab chiqaruvchilar va etkazib beruvchilar, biz sifatli mahsulotlar va yaxshi xizmatlardan biri sifatida ishtirok etamiz. Iltimos, bizning fabrikamizda kosmetik shisha sotib olishga ishonchingiz komil.